Poczta głosowa jest archaizmem. Używana jest tylko w filmach. Im szybciej zdamy sobie sprawę z tego, że mamy włączoną pocztę, tym mniej ludzi będzie narzekać, że zamiast „abonent czasowo niedostępny” słyszy prośbę o nagranie się na „sekretarkę”. Tym bardziej, jeśli mamy telefon służbowy, a na nim powitanie poczty głosowej, które nie jest adekwatne do zajmowanego przez nas stanowiska.

Poczta głosowa Pro w Play – jak wyłączyć?

Żeby wyłączyć profesjonalną pocztę głosową w sieci Play, musimy uruchomić klawiaturę naszego smartfona jak do wykonania regularnego połączenia głosowego. Na klawiaturze należy wybrać następujący ciąg znaków: 11152#. Następnie należy nacisnąć „zieloną słuchawkę”, jak dawniej się mawiało, czyli symbol wykonania połączenia.

Poczta głosowa Standard w Play – jak wyłączyć?

W celu wyłączenia poczty głosowej w standardowej wersji w sieci Play, należy tak jak w powyższym przypadku wejść w funkcję telefonu i wpisać następujący ciąg znaków: 11156*2#. Po wpisaniu tego numeru należy również wcisnąć symbol rozpoczęcia połączenia głosowego.

Alternatywne sposoby wyłączenia Poczty Głosowej w Play

Jeśli powyższe sposoby nie zadziałały, należy udać się do konsultanta sieci Play oczekującego w salonie lub skontaktować się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem *500* lub 790 500 500.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj