Instagram to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych i aplikacji na telefony komórkowe na świecie. Wylogowanie się z niego sprawia niektórym trudności – wyjaśnimy jednak, jak wylogować się z Instagrama w kilku prostych krokach!

Jak wylogować się z Instagrama na telefonie?

Z wyświetlającej się po uruchomieniu aplikacji strony głównej (tej, na której przeglądać możemy najnowsze zdjęcia dodane przez obserwowane przez nas osoby) przechodzimy do naszego profilu poprzez dotknięcie ostatniej ikonki na dole ekranu – przedstawia ona zarys ludzika. Otwieramy menu użytkownika poprzez dotknięcie symbolu trzech kresek w prawym górnym rogu ekranu. Wybieramy dolną opcję „Ustawienia” (z symbolem koła zębatego) i w sekcji „Logowania” wybieramy znajdującą się na samym dole opcję „Wyloguj się”.

Jak wylogować się z Instagrama na komputerze?

Aby wylogować się z serwisu podczas używania przeglądarki internetowej, należy wejść na swój profil. Obok nazwy użytkownika znajduje się przycisk „Edytuj profil”, a tuż obok niego – symbol przypominający koło zębate, który kojarzyć może się z popularnym oznaczeniem ustawień. Po kliknięciu symbolu ukaże się nam okienko, w którym wybrać możemy opcję „Wyloguj się”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj