Pierwszą kwestią, o której należy wspomnieć podając odpowiedź na to pytanie, jest fakt, iż aplikacja Messenger w ogóle nie posiada takiego przycisku, jak „Wyloguj”. Jednakże, możliwe jest wylogowanie się z aplikacji innymi sposobami. Można tego dokonać tylko i wyłącznie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Jak wylogować się z aplikacji Messenger na urządzeniu z Androidem?

W pierwszym kroku należy wyczyścić wszystkie dane, które zostały zebrane przez aplikację, przechodząc po kolei do opcji ustawień (na naszych urządzeniach często opcje te oznaczone są jako koło zębate), po czym wybierając opcje „Aplikacje”. Następnie szukamy opcji „Menedżer aplikacji” i wybieramy ją. Szukamy aplikacji Messenger, po czym wybieramy przycisk „Wyczyść dane”.

Istnieje także drugi sposób, aby wylogować się z Messengera na urządzeniu z Androidem. Polega on na wejściu na stronę internetową Facebook’a i wybranie ustawień (prawy górny róg, trzy poziome kreski). Tam z kolei, wybieramy sekcję „Bezpieczeństwo i logowanie”, po czym klikamy w opcję „Wyloguj ze wszystkich sekcji”.

Jak wylogować się z aplikacji Messenger na urządzeniu z iOS?

W tym przypadku należy skorzystać ze sposobu drugiego, podanego wyżej dla urządzenia z Androidem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj