Pragniesz rozwijać swój biznes i uzyskać przewagę konkurencyjną? Dziś prezentujemy kilka rozwiązań z obszarów sprzedaży, marketingu i serwisu, które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. Tak naprawdę wystarczy jedno uniwersalne i skuteczne narzędzie!

Rozwiązania dla firm: utrzymanie relacji z klientami

Na nasyconym rynku utrzymanie klienta jest średnio 5 razy tańsze niż pozyskanie nowego. Wierni konsumenci to kapitał, z którego nie można rezygnować. Wielu z nich bardziej niż cenę produktów i usług docenia jakość obsługi, a gdy są zadowoleni, rekomendują ofertę swojej rodzinie i znajomym. Dlatego wśród rozwiązań dla firm na jednym z pierwszych miejsc należy postawić te związane z obsługą. Skorzystaj z narzędzi, które pozwalają klientom na kontakt w wielu kanałach: przez e-mail, telefon, formularz, chat, media społecznościowe czy SMS. Zapewnij konsultantom wygodny dostęp do dotychczasowej historii klientów i obszerną, czytelną bazę wiedzy, aby oszczędzać ich czas i ograniczać koszty.

Rozwiązania sprzedażowe

Filarem każdej firmy jest skuteczna sprzedaż. Postaw na automatyzację procesów, aby oprogramowanie wykonujące rutynowe czynności pozwalało pracownikom skupić się na kreatywnych zadaniach związanych z klientami. Efektywnie zarządzaj danymi sprzedażowymi, aby każdy handlowiec miał łatwy dostęp do historii klientów. Monitoruj sprzedaż w czasie rzeczywistym.

Zautomatyzowany i spersonalizowany marketing

Zintegruj sprzedaż z działaniami marketingowymi. Wybierz narzędzie pozwalające na tworzenie spersonalizowanych kampanii i automatycznych akcji marketingowych, by podobnie jak w przypadku sprzedawców, pozwolić marketerom skupić się na kreatywnej pracy. Zwróć uwagę na możliwość raportowania w czasie rzeczywistym, która pozwoli Ci na bieżąco modyfikować kampanię, wybierając najefektywniejsze rozwiązania.

Oferta Craftware dla biznesu: Salesforce CRM

Obecnie wszystkie opisane narzędzia są dostępne w jednym uniwersalnym rozwiązaniu dla firm – w oprogramowaniu Salesforce CRM, którego implementacją i utrzymaniem na polskim rynku zajmuje się firma Craftware. Platforma jest dostępna w chmurze. Oferta Craftware dla biznesu obejmuje szybkie lub szyte na miarę wdrożenia dostosowane do charakteru i potrzeb biznesowych organizacji. Propozycje Craftware dla biznesu to również dodatkowe usługi związane z utrzymaniem i rozwojem Platformy, o których więcej można przeczytać na stronie firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj