Pobieranie filmów z Facebooka może się odbyć na dwa sposoby. W zależności od tego, czy jesteśmy właścicielem materiału. W przypadku, kiedy nie jesteśmy właścicielem wrzuconego filmu, nie zawsze możemy to zrobić. Może okazać się, że wrzucający zablokował możliwość pobrania. W takim przypadku nie pobierzemy go i już.

Pobieranie filmu z Facebooka kiedy jesteśmy jego właścicielem

Prowadząc na Facebooku profil sam lub ze współpracownikiem, możemy czasem potrzebować wrzuconego materiału. Portal pozwala na taką operację i ma przewidziane narzędzia do tego celu. Żeby pobrać z Twojego firmowego profilu film, należy wejść do panelu reklamowego, i rozwinąć opcję „Wszystkie narzędzia”, a następnie wybrać „Filmy”. Następnie należy na wybranym filmie kliknąć prawym przyciskiem i wybrać „Pobierz wideo”.

Pobieranie filmu z Facebooka kiedy to ktoś inny jest jego właścicielem

Po wejściu w film, należy kliknąć na nim prawym przyciskiem i wybrać opcję „Pokaż adres URL filmu” oraz skopiować go. Skopiowany adres należy wkleić na stronie, która umożliwia pobieranie filmów z adresu URL, może to być: getfvid.com. Po wklejeniu wystarczy kliknąć przycisk „Pobierz”.

Modyfikacja menu

Równie dobrze możemy skopiowany adres URL filmu wkleić w adres przeglądarki internetowej, a przed domeną (czyli facebook.com) dodać literkę „m.”. Ponownie otworzy się strona Facebook z filmem. Teraz menu pod prawym przyciskiem będzie zmienione i możemy pobrać film wybierając opcję „Pobierz wideo”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj