Nie ma co się oszukiwać, gry zawładnęły naszym wolnym czasem. I to bez względu na wiek. Ci mali i nieco więksi gracze, z pewnością niejednokrotnie spotkali się z sytuacją, kiedy nudzili się nie mając dostępu do swojej konsoli. Jest na to rozwiązanie!

Wystarczy komputer lub telefon

Dość popularna sytuacja. Wróciliśmy ze szkoły lub pracy, chcemy odpocząć od codziennych obowiązków i rozerwać się na chwilę, a jednocześnie zająć czymś głowę. Pora więc zagrać w naszą ulubioną grę! Ups, niestety konsola jest właśnie zajęta lub (odpukać!) zepsuła się. Co robić? Bez obaw, całe szczęście czekają na nas dostępne na komputerze lub telefonie gry online. Co więcej, nie musimy ich wcale instalować, co wymaga czasu, a także zajmuje pamięć w smartfonie czy laptopie. Wystarczy wejść na portal z grami przeglądarkowymi, choćby taki jak egierki.pl, wybrać naszą ulubioną grę i oddać się zabawie. Łatwość i szybkość dostępu do tej rozrywki sprawią, że konsola – nawet kiedy już będziemy mogli z niej skorzystać – pójdzie w odstawkę. Tym bardziej, że granie na takim portalu nic nas nie kosztuje, a jest tak samo przyjemne.

Dziecko będzie zachwycone

Osoby, które uwielbiają gry dobrze znają ten stan, kiedy pracujemy nad osiągnięciem kolejnego levelu i nie możemy się od niej oderwać. Co jednak zrobić, kiedy nasza pociecha czeka w kolejce na pogranie na konsoli, a nam brakuje już tak niewiele do sukcesu? To właśnie moment, kiedy warto wyciągnąć asa z rękawa i pokazać dziecku portal do darmowych gier online. Tym bardziej, że gry dla dzieci to bardzo bogata kategoria portalu egierki.pl. Znajduje się tam rozrywka dla dzieci w każdym wieku, więc nie ma ryzyka że żadna z proponowanych gier nie przypadnie do gustu. Dla tych najmniejszych pociech są choćby bajki, kolorowanki, puzzle czy gry ze zwierzętami. Starsze dzieci na pewno chętnie skorzystają z oferty gier edukacyjnych, czy tych w typie słynnego minecraft i wielu innych. To świetne rozwiązanie również w trakcie podróży, kiedy maluch nudzi się, a my nie mamy jak go zajęć. Kiedy zobaczy ile wspaniałych, wysokiej jakości gier ma do wyboru, na pewno będzie zachwycony. Tym bardziej że grafika i złożoność gier niczym nie ustępują tym dostępnym na konsolach.

Dwa żywioły na szlaku przygód

Którą grę można szczególnie polecić dla dzieci ciekawych świata i uwielbiających zagadki? Bez wątpienia najlepszą propozycją będzie słynna seria gier „Ogień i woda”. Osoby, które lubią przygodówki, z pewnością doskonale ją znają. Na czym ona polega? Dwa żywioły, chłopiec z ognia i dziewczyna z wody, przemierzają kolejne szlaki w poszukiwaniu przygód i skarbów. W każdej części serii gier mamy do rozwiązania wiele zagadek, a także czekają na nas kolejne niebezpieczeństwa i przeszkody do pokonania. Wspólnie z dwoma żywiołami możemy liczyć na ekscytującą zabawę, w której uczymy się przy okazji jak ważna jest wzajemna współpraca. Gra zmusza również do myślenia, możemy być więc pewni że poza rozrywką, niesie dla naszych dzieci również wartości edukacyjne. Do tej pory ukazało się 5 części gry, w każdej z nich żywioły znajdują się w innym miejscu: Leśna Świątynia, Świątynia Światła, Świątynia Lodu, Kryształowa Świątynia oraz Żywioły. Dzieci nie będą mogły się od nich oderwać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj