Gry komputerowe to hobby coraz większej liczby osób, także w Polsce. By komfortowo spędzać czas przed komputerem, warto zainwestować w sprzęt gamingowy. Jak wybrać idealne biurko dla gracza?

Ergonomia przede wszystkim

Biurko dla gracza musi pomieścić wiele przedmiotów, dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar jego blatu. Wybierzmy taki, po którym będziemy swobodnie poruszać myszką, co jest ważne zwłaszcza w grach typu FPS.

Na blacie powinniśmy zmieścić monitor (lub kilka monitorów, jeśli korzystamy z więcej niż jednego), który nie będzie znajdować się zbyt blisko naszych oczu, oraz dodatkowe sprzęty, na przykład drukarkę czy oświetlenie. Weźmy także pod uwagę, czy powinna zmieścić się na nim klawiatura, czy też wolimy wysuwaną podstawkę pod ten niezbędny dla każdego gracza sprzęt.

Funkcjonalne dodatki

Współczesne biurka dla graczy często wyposażone są w dodatkowe gadżety. Mogą do nich należeć na przykład wgłębienia na napoje czy wieszaki na słuchawki. Interesującymi dodatkami są także wszelkie rozwiązania ułatwiające organizację okablowania: otwory w blacie oraz zaprojektowane specjalnie dla graczy, puste w środku nogi biurek, które umożliwiają poprowadzenie kabli w ich środku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj