Agencja interaktywna iElegancko to innowacyjna firma, silnie ugruntowana na polskim rynku. Poprzez nowatorskie techniki e-marketingu, zespół ten buduje markę swych klientów w Internecie już od wielu lat. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw i jednostek administracyjnych, które dopiero startują w sieci, jak i dla firm, chcących poprawić swoją pozycję, zwiększyć konkurencyjność na rynku oraz obroty. W tym celu dla klientów firmy iElegancko przygotowywane są kompleksowe oferty usług: tworzenie i pozycjonowanie stron www, sklepów internetowych, a także ich optymalizacja oraz efektywne promowanie za pośrednictwem takich narzędzi, jak Google Adwords.

Ze skutecznych metod marketingu internetowego agencji iElegancko skorzystało już wiele polskich firm. Nie ma znaczenia wielkość, zasięg ani prowadzona działalność – rozkręcimy każdy interes w sieci. Liczy się tylko jedno – zaistnieć w multimedialnym świecie, wypromować swoją markę na rynku i poczuć, że przedsiębiorstwo w pełni rozwija swoje skrzydła.

Wdrażanie funkcjonalnych sklepów internetowych

Trafić z produktem do klienta wymaga dobrze przemyślanych zabiegów marketingowych. Jednak sama reklama nie wystarczy. Potrzebne jest funkcjonalne narzędzie, które pozwoli administratorowi prowadzić efektywną sprzedaż online. Agencja iElegancko przygotowuje dla swoich klientów spersonalizowane sklepy internetowe, budowane w oparciu o systemy Open Source, .Net i Java. Sklep online może stać się motorem napędowym każdego biznesu, jeśli tylko stworzy się go w sposób umiejętny. Dlatego też firma iElegancko blisko współpracuje z klientem na wszystkich etapach tworzenia sklepu – wspólnie określa się cele sprzedażowe, potencjalnego klienta, formę prezentacji produktu itp. Do wyboru klienta pozostaje ponad 200 użytecznych funkcji, w tym opcja multisklepu dla bardziej złożonych realizacji.

Agencja interaktywna iElegancko to miejsce, w którym myśli się i działa nieszablonowo. Sklepy internetowe są zawsze mocno dopasowane do specyfiki przedsiębiorstwa. Zespół fachowców nigdy nie ogranicza się wyłącznie do prac programistycznych – biznes klienta traktujemy jak swój własny, zwracając uwagę na zawartość merytoryczną i graficzną sklepu internetowego.

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych

Konkurencja wymaga od współczesnych firm wykorzystania do maksimum swojego potencjału marketingowego. Dlatego też jedną z głównych usług e-biznesowych w agencji iElegancko jest tworzenie nowoczesnych stron internetowych. Przygotowujemy spersonalizowane witryny, w pełni przystosowane do współczesnych trendów, tak pod względem graficznym jak i funkcjonalnym (także z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i tabletów). Publikacja stron internetowych dla dużych i małych przedsiębiorstw praktycznie z każdego typu sektora na rynku pozwoliło firmie iElegancko zbudować doświadczenie, jakie bardzo procentuje przy nowych projektach. Przeprowadzenie klienta przez wszystkie etapy powstawania witryny jest bardzo płynne i przystępne. Każda strona internetowa stworzona przez zespół iElegancko ma w sobie nutę indywidualizmu i oryginalności.

Jak powstaje strona internetowa we współpracy z naszą firmą? W bliskiej współpracy z klientem tworzona jest koncepcja funkcjonalna i graficzna strony www. Po dopracowaniu wszystkich szczegółów koncept kierowany jest do fachowców, czyli programistów. Tam trwają prace, optymalizacje i testy, by firmowa witryna była najlepsza. Publikacja strony internetowej to pierwszy krok w kierunku długofalowej współpracy. Firma iElegancko oferuje w tym miejscu kompletną opiekę nad firmą w sieci, a zatem pozycjonowanie i efektywną kampanię reklamową, która zwiększy zasięg strony i mocno poprawi jej oglądalność.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Mocą napędową e-biznesu jest pozycjonowanie. Firma iElegancko oferuje w tym celu usługi doświadczonego Managera SEO. Strategia wypromowania marki w Internecie budowana jest właśnie w oparciu o pozycję w wyszukiwarce Google. Tylko umiejętne i nowoczesne zabiegi pozycjonowania od iElegancko.com zapewnią wysokie miejcie w TOP wyszukiwania, a także zagwarantują, że zawartość firmowej strony będzie widoczna dla interesującej nas grupy odbiorców. Firma iElegancko stale inwestuje w narzędzia SEO, poprawiając konkurencyjność swoją i swoich klientów. Nowatorskie podejście do e-marketingu najlepiej odczuwają sami klienci. Efektywne pozycjonowanie przekłada się bezpośrednio na rozwój firmy i wzrost obrotów.

Najważniejsze jest, by klient czuł, że zainwestowane pieniądze zwracają się z zyskiem. Dlatego też za pośrednictwem przejrzystych narzędzi statystycznych monitorowana jest tzw. konwersja. Klient sam może ocenić jak wdrożona strategia przekłada się na ruch w firmowym serwisie, czy sprzedaż rośnie oraz o ile bardziej rozpoznawalna staje się marka na rynku. Oferta pozycjonowania stron www jest w pełni profesjonalna i przede wszystkim konkretna – przed podjęciem działań zawsze wspólnie określa się cele dla e-biznesu oraz oczekiwane wyniki.

Pozycjonowanie czy efektywne kampanie reklamowe Google Adwords

Jeśli pozycjonowanie można porównać do siły napędowej e-biznesu, to kampanię reklamową Google Adwords z pełnym przekonaniem można nazwać jego turbodoładowaniem. Aktualnie nie ma lepszego narzędzia do efektywnej promocji firmy w Internecie. Certyfikowany SEM Manager firmy iElegancko prowadzi profesjonalne kampanie reklamowe, przygotowane od podstaw pod konkretnego klienta. Firma zyskuje lepsze pozycje w wyszukiwarce Google, a także promowana jest w skojarzonych z nią serwisach, takich jak youtube czy g-mail.

Na kampanię Google Ads składają się linki sponsorowane, banery reklamowe, promocja video i via mail, a także kampanie produktowe. Dobrze dopracowana, ukierunkowana na klienta strategia reklamowa przynosi błyskawiczne wyniki. Google oferuje ponadto intuicyjne w obsłudze narzędzia do monitorowania kampanii, a także atrakcyjny system rozliczenia w formie pay per click. Za pośrednictwem kampanii reklamowej Google Adwords każda firma osiągnie maksimum swojego potencjału w Internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj